ZWROTY I REKLAMACJE

Warunki Wysyłki:

 1. Czas Wysyłki: Zamówienia zostaną wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia, chyba że zaznaczono inaczej.

 2. Metody Wysyłki: Oferujemy różne opcje wysyłki w zależności od lokalizacji. Opcje wysyłki obejmują standardową wysyłkę, ekspresową dostawę oraz odbiór osobisty w wybranych lokalizacjach.

 3. Koszty Wysyłki: Koszty wysyłki są obliczane na podstawie wagi paczki oraz lokalizacji dostawy. Koszty te zostaną wyświetlone podczas procesu zamawiania przed dokonaniem płatności.

 4. Śledzenie Paczki: Po wysłaniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie wysyłki wraz z numerem śledzenia paczki, dzięki czemu będziesz mógł/a śledzić swoje zamówienie.

Warunki Zwrotów:

 1. Zwroty i Wymiany: Akceptujemy zwroty i wymiany w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Towar musi być w nienaruszonym stanie, w oryginalnym opakowaniu i posiadać wszelkie metki.

 2. Procedura Zwrotu: Aby dokonać zwrotu lub wymiany, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania instrukcji. Zwrot lub wymiana zostaną przetworzone po otrzymaniu i sprawdzeniu zwracanego towaru. Zwrot należy wysłać na podany niżej adres:

  IND GARAGE SP. Z O.O.
  ul. Jagiellońska 88 magazyn numer 30
  00-992 Warszawa

 3. Koszty Zwrotu: Koszty zwrotu ponosi klient, chyba że zwrot jest spowodowany błędem naszej firmy lub uszkodzeniem produktu.

 4. Zwroty Pieniędzy: Zwrot zostanie przetworzony w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru. Zwrot pieniędzy zostanie dokonany za pomocą pierwotnej metody płatności.

 5. Produkty Wyłączone z Zwrotu: Niektóre produkty, takie jak produkty spersonalizowane lub higieniczne, mogą nie podlegać zwrotowi. Prosimy o zapoznanie się z naszymi warunkami zwrotu przed dokonaniem zakupu.

 

 

Serwis używa ciasteczek (cookies) – plików zapisywanych na dysku, w celu zapamiętywania informacji o korzystaniu z serwisu przez użytkownika. Użytkownik zawsze może skonfigurować cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej View more
Akceptuję